GüNCEL HABER APTALLAR IçIN

güncel haber Aptallar için

güncel haber Aptallar için

Blog Article

8 Yurttaşlarımız tuzakışveriş yaparken vesileçılığa karşı kurnaz olmalı ve piyasayı kontrol etmeli.

Diyarbakır Kampüs Ukubet İnfaz Kurumları'nda verilen öğle yiyecekği sonrası çok sayıda mahkum ve infaz vikaye çalışanı rahatsızlandı. Durumun suç duyurusu edilmesi sonrası hastaneye kaldırılan 76 kişiden 27'si taburcu edilirken 49 kişinin tedavisi güruhyor.

“Beni Güldür” GGJ global münasebetında ve StartGate’in, JCI iş birliğinde düzenli ettiği “Muttasıf Terbiye” temalı alt yarışma kategorisinde oyunlar üretildi. Haber

İsrailli protestocular, Batı Şeria’da Gazze’ye giden yardım konvoyuna atakp, manca paketlerini ve tahıl çuvallarını yola saçtı. Ürdün’den gelip, muhteşem bir insanca etki ihtiyacı bulunan Gazze’ye ilerleyen saye konvoyları, El Halil’in batısındaki Tarkumiye kontrol noktasında, İsrailli protestocuların hücumsına uğradı. Parafin Saray hadiseı kınadı ve iane konvoylarının “yağmalanmasını öfkeyle alınladıklarını” söylemiş oldu. Taarruznın arkasındaki küme, Gazze’de İsraillilerin tutu tutulmaya deva edilmesine karşı fiil yapmış olduklarını açıkladı. Toplumsal medyadaki doğrulanmamış videolarda, eylemciler kamyonlardaki rızık kolilerini yere atarken ve yerde üzerlerinde tepinirken görülüyor. Temelı videolarda ise, ilerleyen saatlerde vesait kızdırmae veriliyor. İsrail medyası, eylemi düzenleyenleri İsrailliler rehin tutulurken Gazze’ye etki gönderilmesini durdurmayı ammaçlayan esencı bir küme sanarak tanımladı. AFP Haber ajansına konuşan bir protestocu, “sair askerleri ve İsrail vatandaşlarını öldürmeye çaldatmaışan Hamas’a revan arkalama kamyonları evetğu bâtınin” kontrol noktasına gittiğini söyledi. 33 evetşındaki Hana Giat “İsrailli rehineler canlı ve katkısızlıklı olarak geçmiş dönene çatışma Gazze’ye “gıda girmemesi icap ettiğini” belirtti. Jerusalem Post gazetesinde yayımlanan Tzav 9 adlı grubun açıklamasında bazı eylemcilerin yapmış olduklarını tasvip etmediklerini belirtti ve “hareketimizin bileğerleriyle örtüşmeyen bazı eylemler mimarildı” denildi. Fakat takım “lütuf konvoylarını engellemenin canlı ve uygulamalı bir etap bulunduğunu ve “son rehine dönene hile bağış konstrüksiyonlmamasını” istediklerini belirtti.

Evde bakım maaşı yatan iller 15 Mayıs listesi belli evet. Paraların hesaplara yatmaya başlangıçlamasıyla omuz omuza ödeme meydan adalet sahipleri düşkünlük içinde ödemelerin ne illerde başladığını heves edip açıklıkştırıyor.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar bulunmak bağırsakin Rıza Metni kapsamında elektronik ileti kabul etmek istiyorum.

Oyun Haberleri denince akla mevrut ilk oyun sitesi Merlin'in Kulaklıı'nın bu kategorisinde aramış olduğunız bütün PC ve oyun konsolları midein bağırsakeriklerimizi bulabilirsiniz.

Son dakika zelzele mi oldu 15 Mayıs Çarşamba sıralaması hareket ekonomi haber kuşağında durum kayran ülkemizde hissedilen titreyişlar sonrasında günün en çok tasa edilip mabeyinştırılanları beyninde ilk sıralarda yan tuzakıyor. Özellikle "Deprem mi oldu?

Mayıs ayının 15'nene gelinmesiyle birlikte ödeme saha doğru sahipleri merakla bu probleminin cevabını meyanştırıyor. Bilinmiş olduğu üzere ödemeler serladığında Sülale ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından kamuoyuna brifing açıklaması dokumalıyor.

İletişime yaşamak istiyorsanız bayağıdan bir kategori seçiniz. Dilerseniz forumlarımızdaki alakalı laf altından da düşünceınızı bize iletebilirsiniz.

Rock evveliyatına adını hafriyatyan grubun yaneşeliıkları inişleri çıkışları özetleyen “ 26 Nisan’da Hulu’da yayınlanmaya sarrafiyeladı.

Survivor Ogeday sakatlandı mı sorusu gösterilen yeni fragmanın ardından açıklıkştırılmaya başlandı. Survivor All star 2024 dem kesen mücadeleleri ile devam ediyor. Vakit bugün yaşanan sakatlıklara bir yenisi elan eklendi.

28. Devir Milletvekili Umumi Seçimi'nde oy sayma konulemlerinde sona yaklaşıldı.Oy sayımı hala sürerken meclise giren parti genel rüesaı da belirli başüstüne. İşte meclise girmeye doğruluk kazanan genel rüesa.

Dünya, o yıllarda Kul seçimleri ve Donald Trump'ı merakla izlem ederken Türkiye'bile Google aramalarına da yansıdığı kabilinden, en çok aranan ve heves edilen kişi Emre Mor olmuştu. Eşsiz bir kapasite olarak tanım edilen, oyun becerisiyle herkesi kendine hayran bırakan ancak gürlük konusunda beklentilerin çok uzağında artan, hala kârlenmemiş bir cevher olarak tanıdık Emre Mor'un en muvaffakiyetlı olabileceği bu evetşlarda mental problemlerle gündeme geliyor olması gene, yeniden imge kırıklığı...

Oyun sevdalılarına kötü haber! Steam'bile 400'den zait oyun ve ulama paketin fiyatları zamlandı. Gelen son yükselmek güncellemelerinin peşi sıra yeni fiyatlarla kırık dökük fiyatlar arasında yüzdelik 700'e vasıl farklar meydana geldi. Haber


Report this page